CFR CLUJ sa kvalifikoval na PRVÝ ročník európskej jari. CFR v LIGE MAJSTROV porazil Sporting Braga so skóre 3: 1

Rumunský šampión CFR Kluž sa kvalifikoval po prvý raz v histórii na jar Európy, keď po víťazstve zaznamenal skóre 3: 1 (3: 1) zo zápasu s portugalským tímom Sporting Braga, ktorý sa počíta do piatej etapy skupiny H Ligy majstrov.

prvý

LIGA MAJSTROV: CFR CLUJ - ŠPORTOVÁ BRAGA, SKÓRE 3-1 (Obrázok: Radu Oltean/Mediafax Photo)

cluj

Víťazné góly strelil Rui Pedro, v 7., 15. a 33. min., Zatiaľ čo za hostí skóroval Alan v 17. min..

1-0: Piccolo depths, Bastos predĺžil loptu a Rui Pedro unikol sám s brankárom Beto, skóroval strelou z 15 metrov.

2: 0: Sougou dostáva hlboký pas na pravú stranu, prihráva dvom portugalským obrancom, prihráva Rui Pedrovi a ten z 11 metrov položí loptu na dlhý roh dokopy.

POSLEDNÁ SPRÁVA

Mihai z 3 Sud Est je hospitalizovaný na jednotke intenzívnej starostlivosti po tom, čo sa nakazil koronavírusom

Koronavírus v Rumunsku ŽIŤ AKTUALIZÁCIA 20. novembra. New balance Covid-19 Friday: 9 272 nových prípadov infekcie/1 139 ľudí je hospitalizovaných v ATI

Varovanie WHO. Organizácia neodporúča remdesivir pri liečbe pacientov s COVID-19

Norimberské procesy: pred 75 rokmi: Hermann Goering, Rudolf Hess, Joachim von Ribbentrop a ďalší nacistickí vodcovia boli postavení pred súd

2-1: Rada prihral pod loptu na center zľava Rubena Micaela a Alan strelou z deviatich metrov porazil Felgueirasa.

3-1: Sougou vyrazil hlboko do pravej strany, otočil loptu do stredu portugalskej šestnástky a Rui Pedro prišiel v rýchlosti a porazil Beta razantnou strelou z 11 metrov.

kvalifikoval

V 45 + 1 minúte zasiahol Douglao Radu a dostal červenú kartu priamo od ruského rozhodcu Serghei Karasev.

CFR Cluj: Felgueiras - Ivo Pinto, Cadu, Piccolo, Rada - G. Mureşan, Luis Alberto - Sougou (Aguirregaray '74), Rui Pedro (Kapetanos '81), Camora - Bastos (Godemeche '83). Tréner: Paulo Sergio.

Športová Braga: Beto - Leandro Salino (Helder Barbosa '33), Douglao, Nuno Coelho, Ismaily - Ruben Micael, Custodio, Hugo Viana (Mossoro '68) - Alan, Eder (Ze Luis '57), Ruben Amorim. Tréner: Jose Peseiro.

Žlté karty: Rui Pedro '70, Sougou '72, Cadu '84/Mossoro '88.

Červená karta: Douglao '45 +1.

Rozhodcovia: Sergej Karasev (v strede) - Nikolai Golubev, Tikh Kalugin (asistenti) - Aleksei Nikolaev, Maksim Laiuşkin (ďalší asistenti) - Anton Averianov (rezerva) - všetci Rusko.

Posledná etapa sa hrá 5. decembra a sú na programe tieto zápasy: Manchester United - CFR Kluž a Sporting Braga - Galatasaray Istanbul.

90 minút: Zápas sa končí víťazstvom CFR Kluž 3: 1.

Minúta 82: Camora opäť trafil žrď, loptu odvrátil opäť Beto.

Minúta 80: Nová príležitosť pre CFR. Bastos prihral Camorovi, ktorý vystrelil spoza šestnástky a loptu trafil do tyče. Beto ju odvrátil.

Minúta 77: Športové výsledky, ale gól je zrušený pre ofsajd.

Minúta 67: Camora strieľa z asi 15 metrov tesne nad bránu.

Minúta 58: Príležitosť pre CFR. Bastos sa dokázal v strede poľa zbaviť dvoch súperov, vošiel do šestnástky a strieľal z uhla, ale Beto v rohu odmietol.

Minúta 50: Aj keď sa CFR vyvíjal s mužom navyše, nedokázal ohroziť portugalskú bránu.

Zápisnica 46: Druhá polovica sa začala.

Minúta 45: BREAK

45 minút: Douglao (Sporting) je vylúčený za zasiahnutie Rada.

Minúta 33: Rui Pedro vyráža loptu zreteľne . Sougou centruje loptu z hranice šestnástky na Rui Pedro, ktorý krátkym rohovým kopom strieľa Beta.

Minúta 30: Príležitosť pre CFR. Bastos tvrdo strieľa z asi 16 metrov a brankár Beto vyráža päsťou do priestoru, kde nie sú hráči z CFR.

Minúta 27: Viana tvrdo strieľa z asi 20 metrov, ale brankár CFR Felgueiras loptu drží.

Minúta 17: Už po dvoch minútach znížili Portugalčania na presnej tabuli na rozdiel gólu Alana .

Minúta 15: Cluj kontroluje zápas a strelí druhý gól, cez toho istého Rui Pedra. Sougouovi sa v portugalskej šestnástke darí veľmi dobre a loptu posiela Rui Pedrovi, ktorý strelou z 11 metrov prekonal Beta.

7. minúta: CFR otvoril skóre už po siedmich minútach hry. Tím Bištas mal v 8. minúte vynikajúcu šancu zvýšiť náskok tímu Rui Pedro, ale jeho strela skončila na brvne.

Minúta 1: Zápas sa začal

V ostatnom zápase skupiny sa turecký tím Galatasaray Istanbul stretáva doma s anglickým tímom Manchester United.

Vo štvrtej etape porazil šampión CFR Kluž na vlastnom ihrisku za stavu 3: 1 (1: 0) turecký tím Galatasaray Istanbul. Hostia, ktorí registrovali prvé víťazstvo aktuálneho vydania európskej medziklubovej súťaže.

Po štyroch etapách je klasifikácia skupiny H Ligy majstrov nasledovná: 1. Manchester United - 12 bodov, 2. Galatasaray - 4 body, 3. CFR Kluž - 4 body, 4. Sporting Braga - 3 body.