CSM VYHRÁVA MALÉ FINÁLE pred Rostovom: 31-30! Gyor VYHRAL Ligu majstrov po finále DEMENTU s Vardarom: 27-26

Po 20 - 20 na konci 60 minút sa predĺžilo. Tu Gyor urobil rozdiel. Viedol dokonca k 3 gólom, ale Vardar sa držal dobre. V poslednej fáze mohol macedónsky šampión vyrovnať a poslal zápas do nerozhodného stavu, ale brankár Gyoru zachránil NESKUTOČNE nohou nohu pri vhadzovaní Canadiju. Konečné skóre: 27:26!

rostovom

Porazený Gyorom v semifinále Ligy majstrov 26:20, CSM prichádza domov s bronzovými medailami! Dnes porazil Rostov!

Min 60: NIČ sa nedeje! VÍŤAZSTVO SCM: 31-30! Johanssonove dievčatá obsadili v Lige majstrov 3. miesto!

Min 60: 7 metrov premenených Rostovom niekoľko sekúnd pred koncom! 31-30!

Min 60: Minútu pred koncom zápasu má CSM pred sebou dva góly!

Min 55: Obrovské napätie na konci zápasu! Gulden je opäť rozhodujúci a vedie tím CSM 3 góly!

Min. 47: Rovnosť. Rostov fantastický návrat! 25-25!

Min 43. Rostov bol blízko k streleniu 3 gólov po niekoľkých nečakaných chybách našich hráčov

Min 38. Vrhnite zo 7 metrov na Rostov s vylúčením 2 minúty

Min 37: CSM sa darí udržiavať odstup 5 gólov od Rostova

Min 32: Rostov dáva prvý gól v polčase, potom Gullden dnes potvrdzuje svoju vynikajúcu formu a piatykrát skóruje. 20-15!

Min 30: CSM má pred prestávkou 5 gólov: 19-14!

Min 26: Rostov sa blíži ku koncu polčasu. Petrova dáva gól a rozdiel je iba 5 gólov.

Min 25: Bulatovic, zničujúce vhadzovanie. 7 gólov za CSM!

Min 20 14-6 po 4. góle, ktorý dnes popoludní strelil Gullden!

Min 17: Prvý gól Cristiny Neaguovej! 11 -5

Min 15: CSM má 10 - 5 po 7 metroch premenených Gulldenom.

Min 12: Po 11 a pol minúte sa na ihrisku objaví aj Cristina Neagu. Skóre je teraz 8-5 pre SCM!

Min 9: Po 9 minútach už má CSM na stole konzistentný rozdiel: 8-3!

Min 5: Veľmi dobrý vývoj CSM na začiatku zápasu. Cristina Neagu doteraz nebola na ihrisku.

Min 1: Jorgensen dáva prvý gól v zápase po 30 sekundách. 1-0 CSM!

__________________________________________________________________________________________________
CSM skončila vlani na 3. mieste v lige, čo je výkon, ktorý si dievčatá nemyslia, že už nezopakujú.

Bude to 3. stretnutie Rostova s ​​CSM Bukurešť v tejto sezóne. V hlavnej skupinovej fáze zvíťazil Rostov doma 25: 24 a skončil nerozhodne v hale Polyvalent 22: 22.