Dôležitá správa pre CFR Cluj! Diagnóza Cipriana Deaca bola zistená po tom, čo bol počas zápasu s Rakúskom vytiahnutý na nosidlách

cluj

Ciprian Deac (34 rokov) bol vynesený na nosidlách v 39. minúte zápasu Rakúsko - Rumunsko, zvíťazili „trikolóry“ 2: 2. ProSport zistil, že zranenie futbalistu CFR Kluž nie je také vážne, ako sa pôvodne zdalo, utrpel teda iba podvrtnutie.

Ciprian Deac bol začiatkom roku 2017 bez zmluvy zmluvne prevedený CFR Cluj z Tobolu Kostanay.

Rumunský reprezentant bol v zápase s Rakúskom položený na nosidlá a každý myslel na najhoršie, ale, našťastie, utrpel iba podvrtnutie.

Aj keď zranenie nie je vážne, CFR Kluž sa nebude môcť v nedeľňajšom zápase proti FC Hermannstadt spoľahnúť na Cipriana Deaca, ktorý nastúpi doma.

Ciprian Deac 16. februára dovŕšil 34 rokov, ale pre svoju ambíciu fyzicky trénovať na najvyššej úrovni nedokáže ukázať svoje roky pôsobenia na futbalovom ihrisku, ktoré je jedným z najpopulárnejších. oceňujem rumunských futbalistov.

George Ogăraru blahoželá Mirel Rădoi

Bývalý obranca Steaua sa vyhlásil za „očareného“ výkonom národného tímu zo zápasu s Rakúskom. Blahoželá Mirelovi Rădoimu k tomu, že sa rozhodol nenastúpiť s Ianisom Hagim v zápase proti Rakúsku, tak ako to urobil v prípade Severného Írska, hoci stredopoliar Rangers je veľmi kvalitný hráč.

„Nie veľa ľudí verilo v toto víťazstvo, najmä po predchádzajúcom zápase. Rakúsko bolo veľmi silné mužstvo, malo mimoriadne tempo. To, čo sme videli v prvom polčase, nás trochu vydesilo, ale vidíte, čo dokáže odvaha tímu?

Vidíme nadšenie, vidíme odvahu, vidíme obetu, vidíme Alibeca, ako sa dostáva na svoje vlastné námestie, aby sa ubránil, vidíme, ako sa Florinel Coman skĺzol za posledných 10 minút, hoci mu bolo vyčítané, že bol nedisciplinovaný hráč. Mirel Rădoi je inšpirovaný výberom hráčov.

Zdá sa, že Mirelovo rozhodnutie ponechať Ianisa Hagiho na lavičke bolo inšpirované. Bol to zápas, v ktorom sa súper hral veľmi tvrdo, zápas otvorený, v ktorom bolo nasadenie maximálne. Tak si vybral Rădoi a ten, ktorý hral na jeho mieste, to urobil veľmi dobre.

Ianis však zostáva pre národný tím veľmi dôležitým hráčom, stáva sa tiež, že vás čaká menej vydarený zápas. To neznamená, že je hráčom, na ktorého sa v budúcnosti nebude spoliehať. ““, George Ogăraru to povedal pre GSP.