Šejkovia menia svoje náboženstvo: Verím v BOHA Zlatana! Superstar PSG vyhral derby iba s OM! Vidieť medzery, s ktorými rozbil OM! VIDEO:

náboženstvo

► Vyhrajte lístky s Voyo.ro v Steaua - Chelsea Napíšte nám svoju správu pre Steaua a odnesieme ju do šatne pred vojnou s Chelsea, vo štvrtok 7. marca, 20:00, NAŽIVO v PRO TV a Voyo.ro! Detaily TU!

PSG a OM sa včera večer stretli v šokujúcom zápase, keď citovali osemfinále Francúzskeho pohára. Po tom, čo sa Parížanom na čele s Ancelottim na lavičke a Ibrahimovičom na ihrisku podarilo v nedeľu zvíťaziť v derby s tímom Marseille, skóre 2: 0, remíza Francúzskeho pohára ich postavila aj tvárou v tvár smrtiacim súperom. PSG však zvíťazilo s rovnakým skóre 2: 0, keď sa Ibrahimovičovi podarilo cez víkend opäť skórovať proti tímu Elie Baupa.

Švédsky útočník pricestoval z milánskeho AC a vyplatil rozprávkový plat šiestim miliardárom PSG. V 35. a 64. minúte dokázal skórovať dvakrát a vo štvrťfinále pohára si zabezpečil kvalifikáciu svojho tímu.

Pre Parížanov bol štartujúcim aj David Beckham, ktorý v modrom drese prešiel 86 minút.