Ianis Hagi, NEEXISTUJÚCI v zápase s Nórskom! TÝKAJÚCE SA ÚDAJOV pre rumunského záložníka: Nula stehov na bránke, Nula dribluje

Vyjadrenia Ianisa Hagiho na konci poníženia s Nórskom dostali dnes odpoveď od trénera Radoia.

hagi

Ianis Hagi na konci zápasu s Nórskom vyhlásil, že je nemožné, aby hráči dosiahli úspechy, ak behajú za loptou 4 - 5 minút, a Mirel Radoi dostal odpoveď pre stredopoliara Rangers.

Selektor ostro reagoval na Ianisove slová: "Ak majú hráči tieto vyhlásenia, musia dokázať prečo. Išiel by som proti správe prijatej po zápase. Keď máme niekde na 19 - 20 stratených loptách, je normálne, že nemôžete mať kontinuitu, lopta je jedna na ihrisku, ak ho nemáte, znamená to, že je u súpera.

Ak ho neradi držíte, keď na to máte, je jasné, že za ním musíte bežať a môžu sa vyskytnúť chvíle, keď, keď nebudete robiť to, čo ste trénovali, beháte viac ako 4 - 5 minút. “.

Jeden z najslabších

Po analýze InStat a číslach každého hráča patril Ianis Hagi k najslabším hráčom na ihrisku v zápase s Nórskom. Jediným s nižším indexom ako on bol Alexandru Cretu, jeden z najlepších hráčov v zápasoch so Severným Írskom a Rakúskom.

Ianis Hagi dostal index InStat 216, zatiaľ čo Cretu mal 211. Najvyšší index patrí Tatarusanuovi, ktorý mal tiež dva záchranné zásahy pred Haalandom, 303.

Aj keď hral 64 minút, Ianis nedokázal streliť gól. Skúšal 36 prihrávok, ale iba 27 bolo správnych, s úspešnosťou 75%, bez driblingu.

Aktiváciou a používaním Platformy komentárov súhlasíte s tým, že vaše osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou PRO TV S.R.L. a spoločnosti Facebook v súlade so zásadami ochrany súkromia PRO TV, respektíve zásadami používania údajov Facebooku.

Stlačením tlačidla dole vyjadrujete svoj súhlas s PODMIENKAMI KOMENTÁRNEJ PLATFORMY.