Kayserispor - Gaziantep 1-1. Zápas a thriller pre Șumudică! Čo sa stalo s predĺžením exkurzie tímu Lung Jr. a Săpunaru

Článok GSP.RO - pondelok 13. júla 2020

Kayserispor Gaziantep

Tím Gaziantep, ktorý trénoval Marius Șumudică, skončil remízou, skóre 1: 1 (Kravets 90 + 2, respektíve Maxim 62), mimo Kayserispor.

Gaziantep je neporaziteľný od začiatku sezóny po prestávke spôsobenej koronavírusom. V dnešnom zápase pred bývalým tímom poslal Șumudică od prvej minúty Alin Toșca a Alexandru Maxim. Stredopoliar si požičal od Mainzu a pod jediný úspech hostí sa podpísal v 62. minúte krásnou strelou po rohu vo vnútri šestnástky.

S ďalšími dvoma mužmi dostal Gaziantep gól už v druhej minúte predĺženia. Ukrajinský Kravety využil riskantný odchod od brankára Guvenca.

Kayserispor, malá šanca na prežitie

Gaziantep je v prvej polovici rebríčka v Turecku, na 8. mieste so 42 bodmi. Kayserispor má veľké emócie v boji za záchranu pred degradáciou. V tejto chvíli je to predposledné, za rovnakých bodov s 3 ďalšími tímami. Săpunaru a Lung mladší však majú na konci sezóny dva pekelné zápasy, na prvých dvoch priečkach sa umiestnili Basaksehir a Trabzonspor.

Kayserispor - Gaziantep 1-1

• Skórovali: Kravety 90 + 2/Maxim 62
  • Alex Maxim skóroval nádhernou strelou z hranice šestnástky z hranice šestnástky

Kayserispor: Lung Jr. - Kvrzic, Săpunaru, Angelo, Tasdemir - Dja Djedje, Acar - Sahin, Mensah, Pedro Henrique - Kravets
Tréner: Robert Prosinecki

Gaziantep: Guvenc - Kana, Junior Morais, Toșcan, Ceylan, Djilobodji - Jefferson, Soyalp, Maxim - Demir, Ozer
Tréner: Marius Șumudică