Ștefan Radu sa vrátil v prvej „11“ do Lazia po mesiaci. Jeho tím porážku Ríma nevyužil

Lazio nevyužilo naplno porážku, ktorú v sobotu utrpel AS Rím, v 32. kole Serie A 1: 2 s Interom, takže od svojich spoluobčanov v hlavnom meste ho delil iba jeden bod, na druhom mieste po nedeľňajšej remíze s Chievom. Stefan Radu sa vrátil do top 11 po mesačnej pauze.

tefan
Séria A

Špeciálny Digi Sport, Piatok, 19:30, Digi Sport 1

Futbalový klub, Piatok, 21:30, Digi Sport 1

Rumun chýbal pre zranenie v zápasoch s Cagliari, Neapolom, Empoli a Juventusom, v nedeľu proti Chievu hral ľavého obrancu. Lazio otvoril skóre Miro Klose, v 45 + 1 minúte Nemec vyrazil na súperovu polovicu hlbokou prihrávkou od Ștefana Radu, ktorý sám vošiel do šestnástky a poľahky zakončil.

Nanešťastie pre neho a za Raduov tím môže čiastočne vina za gól, ktorý stanovil konečné skóre na 1: 1, ktoré strelil Paloschi v 76. minúte. Bol to center z pravej strany, ktorý zachytil aj rumunského obrancu v strede poľa. bol predbehnutý loptou, potom po prevzatí Paloschiho ju nestihol zblokovať a Chievov útočník vystrelil pod brvno.

Lazio má teraz 59 bodov, jeden nad AS Rím a vo viac ako 5 etapách sa obe stretnú v priamom zápase, ktorý môže na konci sezóny rozhodnúť o druhom mieste.