„To sa stane, ak si zahráš s Kráľom škvarom!“ Vtipná reakcia Novaka Djokoviča po finále Roland Garros

Novak Djokovič odohral 27 finále Grand Slam vo svojej kariére, ale prvýkrát prehral set na 0 - stalo sa to teraz vo finále od Roland Garros proti Rafovi Nadalovi.

zahráte

Pre Španiela to bolo po hodine a 40 minútach 6: 0, 6: 2 a Srb mal výbuch hrdosti, bez toho, aby dokázal zvrátiť osud zápasu v treťom sete, končiac 7-5 pre Nadala.

Cítil som na svojej koži, čo to znamená byť so Slag Kingom! Nie som spokojný so svojou hrou, ale Rafa ma predčil! “ bola to prvá reakcia svetového lídra po porážke.

Rafa Nadal: „Dúfam, že budem pokračovať v boji, Nole“

A odmenou bola aj elegancia Srbov šampión Roland Garros.

„To, čo si dokázal, je neuveriteľné. Dúfam, že tieto boje budeme mať aj naďalej. ““ bola Nadalova odpoveď.

Djokovič dvakrát prehral s Nadalom na Roland Garros, čo je miesto, ktoré nazýva „Rafovým domovom“.

Srb sa tiež mohol priblížiť k Federerovmu rekordu - má 17 titulov v Ghente Slam a sleduje svoj obľúbený turnaj Australian Open, ktorý vyhral 8-krát.