Video Steaua - Alphen 9-8. Tretie víťazstvo v skupine B Ligy majstrov

Pólisti Steaua získali v roku svoje tretie víťazstvo Liga majstrov, proti nemu Alphen, skupina B. Červeno-modrí boli v prvej štvrtine nezastaviteľní, keď z piatich striel na bránu skórovali štyrikrát.

steaua
Polo Steaua porazil Alphen v Lige majstrov Polo

Špeciálny Digi Sport, Piatok, 19:30, Digi Sport 1

Futbalový klub, Piatok, 21:30, Digi Sport 1

Aj keď sa na začiatku druhého dejstva odtrhli za stavu 5: 1, hráči Steaua si svoj zápas skomplikovali po tom, čo minuli útok za útokom a Holanďania sa priblížili ku gólu.

Scenár sa opakoval aj v tretej štvrtine, na konci ktorej bolo skóre 7-6 pre Steauu. Aj keď sa im v posledných piatich minútach zápasu nepodarilo skórovať, presadili sa hráči Steaua 9-8 (4-1, 1-3, 2-2, 2-2) a po prvej etape návratu zostávajú na 6. mieste v poradí.

Predtým získal Steaua v skupine B nasledujúce výsledky: 3: 8 s ZF Eger, 3: 15 s držiteľom trofeje, Szolnoki VK, 6: 15 s Pro Recco, 4: 8 s Jadran Carine, 11: 10 s CN Sabadell, 5 -6 s Spandau 04 Berlín a 15-4 s AZC Alphen.

Najbližší zápas tímu, ktorý trénuje Andrej Iosep, bude v Nemecku proti nemu Spandau Berlín, na 28. februára.

hráči Steaua

Bývalý šéf CIA: Trumpova moc vyprší 20. januára, ale veľmi sa obávam, čo by sa mohlo stať.

• Španieli z Dinama, čoraz zvláštnejší: extrémne rozhodnutie, ktoré dnes prijalo Rufo.
  • Video a foto Cosmin Olăroiu je šampiónom v Číne! Porazil Cannavara a ten dostal.
  • Lucescu exkluzívne prezradil, na čo mu odpovedal Leo Messi na Camp Nou po rumunčine.
  • Exkluzívne správy o stave Dănuţa Lupuho po príchode na intenzívnu starostlivosť. Čo.
  • Video Hungary sa kvalifikuje na Euro dramaticky, po góle naturalizovaného hráča a.
  • 10:24 Futbalista, ktorý od Gigi Becaliho získa viac ako 200 000 EUR bez toho, aby niečo zahral.
  • 10:14 Video a foto „Prečo si to neužijete? Je to prehliadka vášho života.“ Ako zareagoval škótsky brankár.
  • 10:02 "Naše zdroje nám to potvrdili!" Cristiano Ronaldo, ponuka Manchesteru.
  • 09:58 Neymar pokračuje vo vojne s Barcelonou. Uprostred desiatky miliónov eur
  • 09:43 Exkluzívne video "Keby vám bol ponúkol Burleanu, prišli by ste do národného tímu?" Mirceina odpoveď.

video

Kolumbijský tréner Carlos Queiroz (67) spôsobil v krajine skutočný spor po tom, čo.

Exkluzívne video

alphen

Alexandru Stan (31 rokov) pricestoval do FCSB v lete 2018, ale nehral zápas rok a 3 mesiace.