WOW! Číslo, ktoré hovorí za všetko: s akým hráčom sa Simona Halep vysporiadala v maratónskom zápase Australian Open + koľko kalórií spálila Simona «Späť na článok

akou

Koľko peňazí vyzbierali organizátori v tomto zápase? Tribúny sú plné, odvážny, dramatický zápas. Bravo Simona .

hovorí

Simona veľa behá a s veľkým odhodlaním udiera do lopty, ale Simonine úspechy prichádzajú skôr v dôsledku chýb súperov! Nie je to úplne Simonina hra, ale spôsobuje to, že súper robí tieto chyby?

akou

svetová jednotka 76, s ktorou vyhral halep, hovorí všetko, nič iné.

je najslávnejším rómskym občanom súčasnosti. Vy ?

akou

Svetová jednotka 76 trpela 3 hodiny svetovou jednotkou. Prečo musíme vyberať Halepove kosti? Všetci sme sa zbláznili .

ste pravdepodobne súčasťou generácie, ktorá nevie, čo znamená úcta a obdiv k PRÁCI. (Dá sa to opísať aj prívlastkom „FOLSKÉ“). Zaujímalo by ma, čo ste v živote dosiahli .

ktoré

100. svetové číslo, s ktorým Muguruzaová prehrala na hanebnom skóre, hovorí všetko o tom, aké obrovské je dnes Simonine víťazstvo. Nechajme to tak, že si v krajnom prípade zo seba robíš srandu! Ak ste hazardovali a prišli o manželku, ste hlúpi, Simona za to nemôže?)))

viac dieťaťa, ak si myslíš, že číslo 76 príde do A Bude sa ti mýliť, a keď hrá so svetom 1, robí to, o čom si nemyslí, že dokáže ešte viac. Ale to sú pravdepodobne cudzie pocity pre vás, ktorí nerobia alebo sa venovali profesionálnemu športu, ktorý pristupuje zjednodušene, striktne aritmeticky, číslo 1 je nútené poraziť číslo 76. „Šport však nie je len počtový, a preto sú tribúny plné, pretože ak 2+ zarobiť 4 neustále, nikto by nevstúpil. Prajem pekný deň

ktoré

Svetová stovka, s ktorou Muguruzaová prehrala na hanebnom skóre, hovorí všetko o tom, aké obrovské je dnes Simonine víťazstvo. Nechajme to tak, že si v krajnom prípade zo seba robíš srandu! Ak ste hazardovali a prišli o manželku, ste hlúpi, Simona za to nemôže?)))

číslo

Nemec predvádza prejav sily. loptička stratená v prvom sete kvôli sieti a v sete 2 sa uvoľní za stavu 2: 0, urobí viac chýb, Rus dúfa, ale je to obyčajná slamená streľba.kerber sa vráti k tomu, čo hral v prvom sete, a pošle domov nepriateľského hráča

ktoré

Ďalší článok, ktorý napísal známy priateľa novinára z GSP. Ako do pekla je, do pekla, 73 nevynútených chýb, „obrovské množstvo pre túto fázu súťaže“? Zistili ste vy, novinár, konečné skóre? Priamo víťazné strely a nevynútené chyby oznámte na č. z hraných hier si všimnete, že ide o priameho víťaza na hru, respektíve o 1,5 nevynútených chýb. A to v podmienkach, v ktorých ide o americký štýl, hrať „na riziko“. Pozrite sa, koľko nevynútených chýb pre ňu Ostapenko robí v pravidelnom zápase povedzme 6-3, 2-6, 6-4.