Anca Bucur - víťazka Miss Fitness Universe 2013

S hrdosťou oznamujeme, že Anca Bucurová získala titul Miss Fitness Universe 2013, divízia profesionálov! Máme medzi sebou super šampióna! Anca Bucur zasiahla Miami! Vavríny za vavrínom pre nášho kolegu!

bucur

Anca druhýkrát vo svojej fitness kariére reprezentuje Rumunsko na medzinárodnej súťaži a získava zaslúženú trofej. Spolu s ňou boli jej priatelia, rodina a snúbenec, ako aj veľa fanúšikov, ktorí jej poslali stovky povzbudivých správ. World Class Romania je tiež hrdá na úspechy Ancy a skutočnosť, že je modelkou vo fitnes, teraz s medzinárodným uznaním.

Anca Bucur dokázala prekonať zranenie, ktoré utrpela na začiatku tohto roka, a poriadne sa pripraviť na súťaž. Bola vlastnou trénerkou, pracovala medzi hodinami fitnes, ktoré učila, a o svoju osobnú stravu sa starala sama.

"Bola to veľmi tesná konkurencia, všetci súťažiaci si boli veľmi blízki v hodnote a výkone. 58 súťažiacich z celého sveta, z toho 10 v kategórii profesionálov (teda každý z nás vyhral v posledných dvoch rokoch dôležitú súťaž)." bolo to aj v mojom prípade 2011 Fitness Universe Miami.

Získanie titulu Miss Fitness Universe Professionals 2013 pozostávalo z 3 testov, 45% cvičení, ktoré musia obsahovať prvky obtiažnosti, gymnastiky, tanca, tvorivosti a prítomnosti na pódiu, 45% plaviek, v ktorých prezentujeme našu fitnes, svalovú symetriu a krásu, a 10% rozhovor, v ktorom nám položíme niekoľko otázok týkajúcich sa fitnes a zdravého životného štýlu.

Pripravil som sa na túto súťaž, čo sa týka choreografie cvičení, programu výživy a dávkovania tréningov. Myslím si, že môj prístup, tajomstvo a elegancia, s akou som prezentoval svoje číslo, mi priniesli titul už po druhýkrát, tentokrát v ťažkej kategórii!:) "

Anca Bucur je víťazkou Miss Fitness Universe 2013 a inšpiráciou pre nás všetkých!