Oceľ - Benfica 0-1. Obyvatelia Galaţi boli slabší ako trávnik v „Národnej aréne“

Horúce novinky

18:10 - Hviezda milovaná miliónmi fanúšikov, nie však jeho bývalou manželkou. „Je to infikovaná krysa“

18:00 - Radikálne rozhodnutie prijal Draga Olteanu Matei. „Urobil hrozné gesto“

17:51 - Trestný čin z Ghimpați. Kľúč k prípadu, incident z roku 2016

17:44 - „Daň solidarity“: Práca doma bude zdaňovaná?

17:34 - Simona Halep: „Tri dni som mala depresie, plakala som, zdalo sa mi, že sa všetko končí“

17:28 - Peking žiada USA, aby ukončili zákaz investícií v Číne

17:22 - Morálna dilema večnej staroby! Stávka lekára vyhodí do vzduchu planétu! Prečo chce zomrieť v 75 rokoch

17:12 - Huawei odhaľuje cieľové siete 5G „1 + N“

17:07 - Päť lokalít umiestnených do karantény. Raed Arafat podpísal objednávku! Mimoriadne správy

17:05 - Facka pre Burcea. Viviana Sposub prezradila, kto jej ukradol myseľ. "Ignoroval si ma"

16:56 - Obchodník, ktorý šokoval políciu, viedol luxusný život. Podrobnosti z filmu „Drug Heaven“

O zápase rozhodol gól Bruna Cesara z konca prvého polčasu, rumunská šampiónka však vôbec nerešpektovala jej stav. Prvú strelu na bránu vyrazili Moldavci tesne po hodine hry a nikdy nevzbudili dojem, že by mohli dúfať v ďalšie.
Vklad zápasu sa presunul z troch bodov a cez milión eur (nulové peniaze, ktoré víťaz získa) na situáciu na „koberci“ v „Národnej aréne“. Tráva sa vyrovnala celkom dobre, aj keď tam stále boli zatúlané brázdy. Situácia je však znepokojujúca vzhľadom na to, že harmonogram zápasov na päťhviezdičkovom štadióne v Bukurešti je v nasledujúcom období veľmi nabitý.
Namontovaný pred dvoma týždňami, namiesto žalostného, ​​na ktorom sa odohral zápas Rumunsko - Francúzsko, nový trávnatý koberec aj včera vykazoval známky slabosti. Za účelom záchrany ihriska v nedeľu večer trénovali futbalisti z Oţelulu tenisovú obuv a včera večer podporili oficiálny tréning v aréne „Dinamo II“.

Ligy majstrov

Tribúny neboli dnes večer ani z štvrtiny plné. Tím Galaţi dúfal, že bude mať pri sebe viac ako 20 000 fanúšikov, na zápas však dorazilo iba niečo málo cez 5 000, vrátane 50 fanúšikov tureckého tímu Fenerbahce, ktorý hlasno protestoval proti rozhodnutiu UEFA vylúčiť svoj obľúbený tím z Ligy majstrov.

V ostatnom zápase skupiny C si FC Basel odniesol neuveriteľnú remízu na „Old Trafford“: 3: 3 s Manchestrom United, keď sa vrátil z 0: 2 a viedol dokonca až do Anglicka.

Min. 20 - „Oceliari“ zmiernili dynamiku „orlov“. V ostatnom zápase skupiny vedie Manchester United už 2: 0 nad FC Bazilej po „dvojke“, ktorú o dve minúty zvládol Welbeck.
Min. 15 - Gaitan skúša šťastie strelou smerom na bránu Grahovaca, lopta však letí vedľa. Oceľ je v lanách!

Min. 10 - Obyvatelia Galaţi nabrali viac odvahy, ale prvá veľká gólová príležitosť patrí hosťom
Min. 5 - Túto hru má na starosti Benfica. Zatiaľ pozoruhodná príležitosť v druhom zápase Ligy majstrov, ktorý odohrali Galaťania, ktorí začali dosť placho.
Min. 1 - Zápas sa začal v Národnej aréne.

• Štvrťhodinu pred začiatkom hry sú tribúny stále prázdne. Hráči sa rozcvičili a vošli do kabín. Na trávnik vošlo desať správcov trávnika, ktorí napravili škody, ktoré spôsobilo 22 futbalistov. Zdá sa, že tráva čoskoro ustúpi pred začiatkom zápasu.
  • 45 minút pred prvým hvizdom zápasu bolo v „Národnej aréne“ ticho. Na štadión pricestovalo iba niekoľko stoviek fanúšikov. Na tribúnach je však prítomných niekoľko funkcionárov Steauy, vrátane trénera Ronnyho Levyho a manažéra MM Stoica.

OCEL: Grahovac - Skubici, Sg. Costin, Perendija, Z. Ljubinkovici - Giurgiu, I. Filip - Antal, Ibeh, L. Buş - Pena
Tréner: Dorinel Munteanu

BENFICA: Artur - Maxi Pereira, Luisao, Garay, Emerson - Javi Garcia - Witsel, Bruno Cesar, Gaitan - Saviola, Cardozo
Tréner: Jorge Ježiš

Rozhodca: David Fernandez Borbalan (Španielsko)