Opakovanie! Rumunsko, poľutovaniahodný výkon v rozhodujúcom zápase o Euro 2020! Mogoș a Pușcaș, najslabší na ihrisku. FANATIK poznamenáva po hanbe so Švédskom

Rumunsko podľahlo Švédsku, skórovalo 0: 2 a z klasického prípravného stretnutia mu chýbalo kvalifikácia na Euro 2020. „Trikolóry“ cvakali v zápase so súperom o druhé miesto a na ihrisku ich súperi jasne predbehli. Mogos, debutant v národnom tíme, odohral skromný zápas, posypaný mnohými chybami a nenadchnutými rozhodnutiami. Celý tím Contra však v tejto konfrontácii zostal veľmi požadovaný. Švédi boli oveľa prehľadnejší, mali jasnejšiu predstavu o hre a veľmi stabilnú obranu.

opakovanie

(P) EXKLUZÍVNE kurzy Fortuna: 6,70 je kurz na "X" v zápase Španielsko - Rumunsko. Tu nájdete všetky šance!

Mogoș a George Pușcaș, najslabší so Švédskom! Hororové vystúpenie Rumunska

V 63. min prišlo víťazstvo Contraových študentov v prvej minúte od gólu Iraisa Hagiho, ktorý vošiel do brejku. Ianis a Coman priniesli do útoku malú sviežosť, ale Švédi boli silou v defenzíve a nenechali nič na náhodu. Bohužiaľ, Rumunsko hralo najslabšiu hru tejto kampane aj v zápase, ktorý nás mohol priblížiť k kvalifikácii. Ale bez akejkoľvek jasnej príležitosti je ťažké mať pretvárky. Ďalej sú uvedené poznámky Fanatik pre hráčov v Rumunsku - Švédsku 0-2.

Poznámky Rumunska:

Ciprian Tătărușanu - 5 - Bez akejkoľvek viny pri prvom góle to bola nezastaviteľná hlavička. Urobil dvakrát chybu a mohlo nás to stáť. V druhom góle zostal opäť sám proti švédskym útočníkom. V 60. minúte zahrával tím Quaison nepriamy kop v blízkosti pokutového územia.

Vasile Mogoș - 3 - Odvážne vošiel do ihriska, ale minul prvý gól, ktorý strelil Berg. Mierne ho predbehol Emil Forsberg. Obranca bol predbiehaný takmer pri každej akcii. Dobre zakročil za stavu 1: 1 s Quaisonom, v 74. min., Je to však príliš málo.

Paul Anton pokračuje v útoku po remíze s Astrou: „Bolo veľa sľubov, ktoré neboli splnené“
Odchádza Cosmin Contra z Dinama?! „Porozprávam sa s atletickým riaditeľom“
Dinamo - Astra 1: 1 v lige 1. Neagoe prekonáva "psy"

Ionuț Nedelcearu - 3 - V niektorých zložitých situáciách dobre zasiahol, ale bol snívajúcim gólom Quaisona, ktorý v šestnástke voľne popravil Tătărușanu. V druhom polčase mal niekoľko dobrých zákrokov, ale so svojimi súpermi to mal ťažké.

Adi Rus - 3 - A bol braný nepripravený v gólovej fáze, ktorú strelil Berg, švédsky útočník bol bez námahy v našej šestnástke. Marcus Berg mal veľkú šancu na skórovanie, ale jeho hlavičku brankár vyrazil!.

Nicușor Bancu - 4 - Na svojej strane nemal príliš veľa akcií, ale v útočnej fáze nemal očakávaný prínos v prvej časti zápasu. Mnohokrát sa zdalo, že mu chýba odvaha, neprebral zodpovednosť v niektorých fázach, v ktorých to možno musel urobiť.

Šport v televízii. Kto vysiela tenisový turnaj mužov. Program športového vysielania na nedeľu 15. novembra
Zápas Rumunsko - Nórsko sa už nebude hrať! Oficiálne oznámenie UEFA. Prvá reakcia FRF
Vstupenka na deň stávkovania, nedeľa 15. novembra 2020. Zisk 240 lei v Lige národov

Ciprian Deac - 3 - Žiadny úspech. V prvej časti to nebolo vidieť a do prestávky sa zmenilo.

Tudor Băluță - 5 - V strede bol celkom v bezpečí, dobre sa zotavoval. V útočnej fáze sme toho v prvom polčase videli menej. V niektorých bodoch hry trochu unáhlený.

Nicu Stanciu - 5 - Prvú veľkú príležitosť na skórovanie, jeho strela bola odvrátená na roh, v 16. min. Najaktívnejší hráč trikolóry v prvom polčase. V druhom polčase si vytvoril nebezpečenstvo, ale jeho strela zo 67. minúty bola nepresná. Vyšiel v 73. min.

Alexandru Mitriță - 5 - Skúšal niekoľko akcií ochranných známok, ale Švédi ho dobre prečítali. A v druhej časti mal „Američan“ niekoľko nebezpečných prienikov.

George Pușcaș - 3 - V prvom polčase sa lopty príliš často nedotkol, bol dobre zablokovaný súperovými obrancami. Ani v druhom polčase príliš nestretol loptu a nevytvoril si žiadnu príležitosť.

Claudiu Keșeru - 4 - Vynikajúci zákrok brankára v 40. minúte vyústil do priameho kopu pre tím fc. V 48. minúte mal nebezpečný rohový kop, ale jeho strela skončila vedľa.

Ianis Hagi (46. minúta) - 6 - Do zápasu vstúpil dobre a nebezpečnú prvú fázu vytvoril v 48. min., Prvú strelu na bránu trikolóry dal v 63. min. Zápasu. Jeden z najlepších hráčov druhého polčasu.

Florinel Coman (56. minúta) - 5 - Pokúšal sa dostať do rýchlych kombinácií, ale bol dosť izolovaný. Prvýkrát vystrelil v 74. min. Vyskúšal niekoľko behov v pravom pruhu, ale Švédi ho dobre zničili.

Denis Alibec (73. minúta) - 5 - V hre toho nebolo veľa vidieť. Z 20 metrov mal strelu, ktorá smerovala ďaleko za bránu.

Poznámky Švédsko:

Robin Olsen - 7 - V prvom polčase nemal čo brániť. V druhom polčase bravúrne splnil svoje úlohy a bránil strely Ianisa a Mogoşa. Obranu zabezpečil niekoľkými dobrými východmi.

Mikael Lustig - 7 - V prvom polčase ho dvakrát predstihli napravo, ale fázy nevytvárali nebezpečenstvo. Celkovo bezpečný vývoj.

Victor Lindelof - 8 - Veľmi dobre zablokoval Georga Pușcașa. Rumun sa počas celého zápasu vôbec nedotkol lopty.

Andreas Granqvist - 7 - Dobre držal stred obrany a nemal problémy so súperovými útočníkmi.

Pierre Bengtsson - 7 -V prvom polčase s Deacom žiadne problémy a vo všeobecnosti si dobre udržiaval ľavý jazdný pruh.

Sebastian Larsson - 5 - Napravo mal málo akcií. Švédi, oveľa aktívnejší na ľavej strane. Nestihol najlepšiu noc a bol zmenený ako prvý.

Albin Ekdal - 7 - Dobré v strede poľa, vyrovnávajúci faktor medzi priehradkami. Jeho strela z pravej strany unikala, ale dokázala jeho prízemná strela skončila mimo brány.

Emil Forsberg - 8 - Veľmi nebezpečný s loptou pri svojich kopačkách dal gól na úspech Bergovi. Koordinoval najlepšie švédske akcie a bol najnebezpečnejším mužom hostí. Niekedy chcel príliš veľa a ľahko stratil nejaké lopty.

Kristoffer Olsson - 6 - Dobrý v obrannej fáze, dobre bránil, v útoku nesvietil.

Marcus Berg - 8 - Prvý gól v zápase strelil nezastaviteľnou hlavičkou. Prihral na gól Quaisonovmu úspechu a na konci zápasu bol nahradený.

Robin Quaison - 8 - Skóroval pri druhej šanci, ktorú mal. Často sa odosobňoval od značky, vytváral nebezpečenstvo. Prejavil sklon k hre a naši ho takmer nezastavili. Jeden z najlepších hráčov zápasu.

Zadajte pozdĺž cesty:

Gustav Svensson (69. minúta) - 6 - Bol dobrý v obrane, ale nemal žiadne úspechy v útoku.

Alexander Isak (78. minúta) - 7 - Hneď ako vstúpil do poľa, veľmi aktívny. Prejavil veľkú chuť do jedla a mal dve veľmi nebezpečné akcie.