Strela za strelou pre City. Gareth Barry, ktorý prerušil jednu etapu po derby s United

Okrem prehry, ktorú utrpel v predĺžení s United, utrpel Manchester City po nedeľňajšom derby ďalší úder.

strela
liga majstrov

Európska liga EHF: Nimes - Kristianstad, Utorok, 21:45, Digi Sport 2

Špeciálny Digi Sport, Utorok, 19:30, Digi Sport 1

Anglická futbalová federácia (FA) oznámila, že stredopoliar Gareth Barry dostane vylúčenie, pretože urazil funkcionára zápasu. Ak rozhodnutie napadne, riskuje ďalší zápas.

Manchester City doma prehral s kolegom United 2: 3, gól padol v predĺžení. Hostia viedli do prestávky 2: 0 zásluhou úspechov Wayna Rooneyho (min. 16, 29). „Občania“ znížili na rozdiel Yaya Toureho (min. 60) a Zabaleta dokázala vyrovnať v 86. min., Ale Robin Van Persie skóroval rozhodujúcim spôsobom z priameho kopu, ktorý odvrátil Nasri (min. 90 + 2).

Incidenty nechýbali ani na manchesterskom derby. Šesť City a traja fanúšikovia United budú britskými úradmi vyšetrovaní kvôli niekoľkým porušeniam zákona. Obvinení predstúpia pred prokurátorov 4. januára.