VIDEO Poníženie po ponížení pre Mariusa Șumudică v Turecku »Bodavá porážka pre Kayseri v dnešnom zápase» Čo povedal Rumun pred začiatkom zápasu

Článok Gazeta Sportulor - sobota 7. apríla 2018

ponížení

Po 0-5 doma na ihrisku Fenerbahce utrpel Kayserispor, tím trénovaný Mariusom Șumudicăom, ďalšiu ponižujúcu porážku v Turecku.

Kayseri nastriekal na ihrisko Trabzonspor, skóre 0-4, potom v 50. minúte bol stav 0-0.

Keď boli na ihrisku Silviu Lung a Săpunaru, Kayserispor vypracoval solídny prvý polčas, v druhej polovici zápasu sa však nevysvetliteľne zrútil. Trabzonspor skóroval štyrikrát za 23 minút po úspechoch Omura (53), Yaziciho ​​(62) a „dvojky“ Yilmaza (66, 76).

Kayserispor je v Turecku siedmy so 41 bodmi a prežíva katastrofálnu formu: v posledných 5 zápasoch šampionátu má štyri porážky.

„Ak vyhráme v Trabzonspore, do Kayseri sa vrátim pešo", Uviedol Șumudică podľa zápasu Krampon Sports pred zápasom. Rumun mal na mysli obrovskú vzdialenosť medzi týmito dvoma mestami, nie menej ako 643 kilometrov.

Trabzonspor - Kayserispor 4: 0
Skórovali: Omur '53, Yazici '62, B.Yilmaz '66, '76
TEXT/VIDEO

Silviu Lung a Cristi Săpunaru boli integrálnymi hráčmi, zatiaľ čo do druhého polčasu vstúpili do hry bývalí hráči Steaua Boldrin a William de Amorim.

Kayseriho domáci tím: Lung jr. - Tiago Lopes, Kana-Biyik, Gulen, Săpunaru, Kas -Turuc, Cinaz, Mendes - Bulut, Kravets