Kerberová premrhala šancu dostať sa nad Serenu! Vo finále Cincinnati ju porazila Plisková 6: 3; 6-1

Angelique Kerberová po prehre vo finále v Cincinnati premrhala šancu vyšplhať sa na vrchol rebríčka WTA.

dostať

Nemeckú hráčku porazila Karolína Plíšková, číslo 17 WRA, 6: 3; 6-1.

Kerberová premrhala obrovskú šancu poraziť Serenu Williamsovú a aj tento týždeň zostane na 2. mieste WTA. Plíšková sa po tomto výsledku vyšplhá na 11. miesto.

Tento týždeň sa najlepší hráči zúčastnia turnaja New Haven a budúci týždeň sa začne posledný grandslamový turnaj roka, US Open.

Tecau prehráva PRVÉ FINÁLE po striebre Ria: Tecau a Rojer vs. Ivan Dodig a Marcelo Melo, 6-7, 7-6, 6-10, Cincinnati

Tecau a Rojer hrajú finále štvorhry s Ivanom Dodigom a Marcelom Melom v Cincinnati od 21:30

Simonu Halepovú vylučuje Kerberová v semifinále v Cincinnati 3: 6, 4: 6. Kerber sa môže stať svetovou jednotkou, ak vyhrá turnaj. Vo finále sa Kerberová stretne s Pliskovou.

Halepová stráca prvý set 3: 6

Zápas Simony s Kerberovou je pre nemeckú hráčku pre dážď prerušený na 4: 3

Prvý set vyrovnaný medzi Halepovou a Kerberovou. Momentálne je to 3: 3

Začalo sa semifinále Halep-Kerber v Cincinnati

Halep - Kerberová mala začať o 21:30. Odložilo sa to kvôli dažďu

Halep-Kerberová začína o 21:30 v semifinále Cincinnati!

Simona Halep pokračuje v ceste za 4. trofejou roku 2016! Je v semifinále v Cincinnati, keď vyhral s Radwanskou dva sety 7: 5, 6: 1.

Halep mal zlý úvod do hry. Viedol ju v prvom sete 4: 0 Radwanská, ale neskutočne sa vrátila a set vyhrala 7: 5.

V druhom sete Halep nemal problémy a rozbil Poliaka. Svetová päťka si pre Simonu vybrala iba jednu hru. 7-5, 6-1 a Halep je v semifinále v Cincinnati, kde sa stretne s majstrom Australian Open Nemcom Kerberom. Ak prejde okolo Kerbera, Halep si zahrá finále s víťazom medzi Muguruzovou a Pliskovou.

Simona Halepová nastúpi vo štvrťfinále proti Radwanskej. Poliak zdolal Kontu v 3 setoch, 6-7 6-4 6-0. Zápas sa uskutoční v sobotu ráno o 02:00.

"Slnko mi znepríjemňovalo, bolo to veľmi tvrdé. Vedel som, že musím byť agresívny, že na ihrisku je dobre. Prvá služba fungovala dobre, dokonca aj druhá. Na oplátku mám stále na čom pracovať.", je veľmi príjemné hrať v Cincinnati, vždy mám podporu. “, povedala Simona Halepová po víťazstve s Gavrilovou.

6-2 HRA, SADA a ZÁPAS! Halepová sa kvalifikovala do štvrťfinále a bude hrať s Radwanskou.

5-2 BREAK HALEP! Simoan podáva na zápas!

4-2 Halepová pokračuje vo vedení hry a útočí na záver zápasu!

2-2 RE-BREAK Gavrilova! Po tomto rozsahu sa sada znovu spustí.

2-1 PRESTÁVKA SIMONA! V podaní súpera sa opäť presadil Halep.

1-1 Simona remizuje po novom esu. Služby Rumunov sa v poslednej dobe viditeľne zlepšili.

0-1 Gavrilová si vybojovala prácu a vedie prvýkrát v tomto zápase.

6-1 SADA SIMONA HALEP! Rumunka prevláda o 30 minút pred Austrálčanom!

5-1 Gavrilová nakoniec vyhrala svoju prácu!

HRA 5: 0 Simona, ktorá bude teraz nútená vyhrať set!

4-0 Perfektný začiatok zápasu pre Simonu s novým brejkom!

HRA 3: 0 Simona! Halep končí bod esom!

2-0 PRESTÁVKA Simona Halepová! Rumunka sa vrhá na súperove podanie a od začiatku sa ujíma vedenia!

Halep vyhrala prácu 1: 0 po tom, čo bola vyrovnaná na 40!

Práve sa začal zápas medzi Simonou Halepovou a Dariou Gavrilovou v 3. kole v Cincinnati.

Gavrilová bude súperkou Simony Halepovej v treťom kole v Cincinnati

V ďalšom kole sa Halep stretáva s víťazom medzi Svitolinom a Gavrilovou.

Halep: "Rád hrám tu v Cincinnati, vrátil som sa s radosťou. Začal som hru slabšie, prichádzam po dvoch týždňoch bez zápasov. Musím sa uvoľniť, byť agresívnejší, chcem tvrdšie trafiť loptu!"

Víťazstvo o 54 minút pre Halepa, ktorý nedal súperovi žiadnu šancu. 6-3, 6-1!

NASTAVTE SIMONU! Halepová po 30 minútach vyhráva 6-3!

Dážď ustal, Halepov zápas sa začne o niekoľko minút po takmer dvojhodinovom oneskorení.

Plánovaný začiatok o 18:00, zápas medzi Halep a Beckom sa oneskoruje kvôli dažďu. Hra sa začne okamžite po ukončení dažďa.

Historický okamih na okruhu WTA! Serena Williamsová skončila v Cincinnati a Nemka Angelique Kerberová sa môže v prípade víťazstva na americkom turnaji posunúť na prvé miesto v poradí. Halep sa ju pokúsi zastaviť. Vlani sa dostal do finále a tento rok si dáva za cieľ vyhrať turnaj. Mal čas sa pripraviť. Rumun bol jediný v top 10 na svete, ktorý sa nezúčastnil Ria.

Simona Halepová, svetová jednotka číslo štyri, sa v druhom kole turnaja v Cincinnati (Ohio) stretne s Nemkou Annikou Beckovou s celkovou výhrou 2 503 250 dolárov. Zápas je živým textom na www.sport.ro od 18:00.

Beck pochádzajúci z kvalifikácie porazil v prvom kazašskom kole Iuliu Putintevu 6: 6, 6: 3.

Halep, minuloročná finalistka a nasadená trojka v tomto roku (po odchode Sereny Williamsovej do dôchodku sa stala druhou obľúbenou), a Beck (44 WTA) sa zatiaľ stretli štyrikrát, skóre je pre Rumunku 3: 1. Jediným neúspechom Simony bol rok 2014 v s-Hertogenbosch, keď sa musela v 16. kole vzdať.

V utorok v prvom kole vo štvorhre porazila rumunsko-českú dvojicu Raluca Olaru/Renata Voracová 6: 3, 6: 2 taliansko-španielsky pár Sara Errani/Carla Suarez Navarro.